Vi understøtter ikke længere Unknown Browser 0. Vi anbefaler, at du installerer den nyeste version af Chrome, Firefox, Microsoft Edge eller Safari.
Vilhelm Groth: Udsigt over en eng ved Rørvig. Sign. V. G. Rörvig 13. juli 82. Olie på træ. 27 x 42.
Vurdering : 3.000–4.000 DKK
Hammerslag: 1.800 DKK