Vi understøtter ikke længere Unknown Browser 0. Vi anbefaler, at du installerer den nyeste version af Chrome, Firefox, Microsoft Edge eller Safari.
I. L. Jensen, skole, 19.årh.: Opstilling med roser på et stenkarm. Usigneret. Olie på lærred. 24 x 32.
Vurdering : 3.000 DKK
Hammerslag: 2.100 DKK