2418/214
Kandisbakke af sølv. Fod stemplet Andreas Jacob Rudolph, København 1754, senere bakke. H. 6 cm. L. 14 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud