2419/750
Anker Hoffmann (f. Holte 1904, d. Lyngby 1985)
Model. Sign. AH 46. Med dedikation. Grønpatineret bronze. 24×14×22.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Almindelig patina.
Vurdering
Hammerslag
9 bud
1114492 | ||
1081679 | ||
1114492 (Autobud) | ||
1081679 | ||
1114492 | ||
1081679 | ||
1114492 | ||
1081679 | ||
1114492 |