2420/307
Hugo Larsen (f. København 1875, d. sst. 1950)
Kystparti med optrukne fiskerbåde. Sign. Hugo Larsen. Olie på lærred. 74×116.
Mindre krakeleringer. Enkelte retoucheringer.
Vurdering
Hammerslag
1151974 |