2418/78
Simon Kristoffersen (f. Nuuk 1933, d. sst. 1990)
Kvindebuste af udskåret fedtsten. Sign. Simon K. 88. H. 17.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Intet at bemærke.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag
6 bud