2420/168
Viggo Pedersen (f. København 1854, d. Roskilde 1926)
Parti fra en gård med en forfalden længe. Sign. Viggo Pedersen 1881. Olie på lærred. 36×46.
Områder med forrensning.
Vurdering
Hammerslag
8 bud
821923 | ||
1094807 (Autobud) | ||
821923 | ||
1094807 (Autobud) | ||
901288 | ||
1094807 | ||
901288 | ||
1036003 |