2421/163
Clara Carl (f. København 1859, d. sst. 1939)
“Sommerdag i Vendsyssel”. Sign. C. Carl 92. Olie på lærred. 39,5×58.
Enkelte fine krakeleringer. Behov for rensning.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Vurdering
4 bud
1081368 | ||
966273 | ||
1081368 | ||
966273 |
Levering