2420/​2057

Cartier

Baignoire bordur af forgyldt metal. Quartz-værk med alarm. 74×90 mm. 2000'erne.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Skal have nyt batteri.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

23 bud

Tidspunkt Byder Bud
834725 3.400 DKK
1127820 3.200 DKK
1094041 (Autobud) 3.000 DKK
1127820 2.900 DKK
1094041 2.800 DKK
1127820 2.700 DKK
1056519 2.600 DKK
1094041 (Autobud) 2.500 DKK
1056519 2.400 DKK
1094041 (Autobud) 2.300 DKK
1056519 2.200 DKK
1094041 (Autobud) 2.100 DKK
1056519 2.000 DKK
1094041 (Autobud) 1.950 DKK
1056519 1.900 DKK
1094041 (Autobud) 1.850 DKK
1056519 1.800 DKK
1094041 (Autobud) 1.750 DKK
1056519 1.700 DKK
1094041 1.650 DKK
1056519 1.600 DKK
1006131 1.550 DKK
1056519 1.500 DKK