2420/2057
Baignoire bordur af forgyldt metal. Quartz-værk med alarm. 74×90 mm. 2000'erne.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Skal have nyt batteri.
Vurdering
Hammerslag
23 bud
834725 | ||
1127820 | ||
1094041 (Autobud) | ||
1127820 | ||
1094041 | ||
1127820 | ||
1056519 | ||
1094041 (Autobud) | ||
1056519 | ||
1094041 (Autobud) | ||
1056519 | ||
1094041 (Autobud) | ||
1056519 | ||
1094041 (Autobud) | ||
1056519 | ||
1094041 (Autobud) | ||
1056519 | ||
1094041 (Autobud) | ||
1056519 | ||
1094041 | ||
1056519 | ||
1006131 | ||
1056519 |