2421/69
Komplet samling af juleskeer af forgyldt sølv og sterlingsølv, 1910–2009. Julegafler: 1972 og 1974. Ekstra juleske: 1961. A Michelsen og Georg Jensen Vægt 4980 g. (103)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Flere replika skeer.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Vurdering
5 bud
875139 (Autobud) | ||
295626 | ||
875139 (Autobud) | ||
804904 | ||
875139 |
Levering