2421/14
Russisk ikon med Gudsmoder Korsunskaja. Tempera på træpanel med forsænket billedflade. 19. årh. 32×27.
Krakeleringer.
Vurdering
Hammerslag
43 bud
841572 (Autobud) | ||
1130563 | ||
841572 (Autobud) | ||
843378 | ||
841572 | ||
843378 | ||
1001843 (Autobud) | ||
1059186 | ||
1001843 (Autobud) | ||
1059186 | ||
1001843 (Autobud) | ||
843378 | ||
1001843 (Autobud) | ||
843378 | ||
1001843 (Autobud) | ||
906486 | ||
1001843 | ||
844582 (Autobud) | ||
1001843 | ||
844582 (Autobud) | ||
906486 | ||
844582 (Autobud) | ||
906486 | ||
844582 (Autobud) | ||
906486 | ||
844582 (Autobud) | ||
906486 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 (Autobud) | ||
853208 | ||
844582 | ||
1059186 |