2421/189
Signe Andreasen (f. Lillerød 1853, d. Frederiksberg 1919)
Udsigt fra Belvedere. Sign. S. A. Belvedere 90. Olie på lærred monteret på malepap. 15,5×26.
Minimale krakeleringer.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Vurdering
Levering