2420/885
Anne Vibeke Bülow (f. 1934, d. 2021)
Skulpturel gulvase af keramik, dekoreret med blågrøn glasur. Sign. AVB 96. Unik. H. 53.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Enkelte ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
3 bud
849670 | ||
904887 | ||
896810 |