2421/127
Carl Emil Lund (f. København 1855, d. sst. 1928)
“Fra Anticoli i Sabinerbjergene”. Sign. C. Emil Lund 1885. Olie på lærred. 74×37.
Krakeleringer og minimale afskalninger. Retoucheringer.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Vurdering
1009699 |
Levering