2420/321
Viggo Pedersen (f. København 1854, d. Roskilde 1926)
Gårdeksteriør med aftenlys. Sign. Viggo Pedersen. Olie på plade. 47×53.
Behov for let overfladerensning.
Vurdering
Hammerslag